Kripto Para Rehberi

Yeni Kripto Projeleri 5 En Yüksek Denetim Puanlısı

Yeni Kripto Projeleri 2023 yılının başlaması ile birlikte herkesin gündeminde. Birkaç projenin çöküşü, 2022 kripto pazarını, düşüş ortamının olağandışılıkları olarak ortaya çıkan farklı varlıklarla karakterize etti. Bu nedenle, mevcut projelerin güvenlik ve finans gibi farklı unsurlar üzerinde denetlenmesi için artan bir çağrı olmuştur.

Düşüş koşullarına rağmen piyasa, yatırımcıların ilgisini çekmeyi amaçlayan yeni projeleri çekmeye devam etti. Bu doğrultuda, tanınmış bir akıllı sözleşme denetim platformu CertK, yakın zamanda denetlenen yeni kripto projelerinin listesini 30 Aralık itibarıyla güven puanına göre sıralayarak yayınladı.

5 Yeni Kripto Projeleri kriptofeed.com
5 Yeni Kripto Projeleri kriptofeed.com

En Yüksek Denetim Puanlarına Sahip İlk 5 Yeni Kripto Projeleri

1. Kripto Birliği

Kripto değişim platformu, 89 güven puanıyla ilk sırada yer alıyor. Yerel token CUT tarafından desteklenen proje, bireylerin kripto para birimi endüstrisine katılmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Platform, özellikle soğuk cüzdan, kripto değişimi ve misli olmayan token (NFT) pazarına sahip bir mobil uygulamaya sahiptir. Güvenlik denetimine göre, CryptoUnity’nin ekip kimliği, projeyi tüm projeler arasında ilk çeyrekte yerleştiren güven puanı ile doğrulandı. Yeni kripto projeleri arasında ilk sırada.

2. Calimero Ağı

Gizliliği koruyan proje, 87’lik bir güven puanı kaydetti ve denetim, ağın nispeten merkezi olmayan bir yapıya sahip olduğunu belirtti. Ağ, Near blok zincirinde gizliliği koruyan bir parçalama çözümü olarak çalışarak ölçeklendirme ve gizliliğe olanak tanır. Platform aracılığıyla kullanıcılar, merkezi olmayan finans (DeFi), NFT’ler ve zincir üstü KYC gibi özel veya genel blok zinciri uygulamalarına gizliliklerini etkilemeden bağlanabilir. Yeni Kripto Projeleri arasında ikinci sırada.

3. Fintech

Blockchain merkezli finansal hizmetler platformu, güvenlik denetiminden 87 puan aldı. Projede göze çarpan herhangi bir sorun tespit etmeyen denetim süreci, aynı zamanda ekosistemin nispeten merkezi olmadığı sonucuna vardı. Ağ, krediler ve fon yatırımları gibi hizmetler sunan eşler arası blockchain finansal platformu olarak hizmet vermektedir. Yeni Kripto Projeleri arasında üçüncü sırada.

4. Temel DAO’lar

Çekirdek DAO ağı, 86 puan aldı ve denetçiler, belirlenen güvenlik sorunlarının %25’inin yayınlanma tarihine kadar çözüldüğünü belirtti. Core DAO’nun Satoshi Plus Ekosistemini geliştiren resmi merkezi olmayan kuruluş olduğunu belirtmekte fayda var. Web3 odaklı sistem, altyapıyı oluşturmayı ve Bitcoin’in Proof-of-Work (PoW) zincirinde halka açık zincirleri desteklemeyi amaçlıyor.

5. FintruX Ağı

Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilen DeFi projesinin güven puanı 83’tür. FTX belirteci tarafından desteklenen ekosistem, iş büyümesi ve sürdürülebilirlik için kaynak ve çözümler sunmak isteyen yetersiz hizmet alan yeni başlayanlar ve orta ölçekli işletmeler için yenilikçi bir akıllı sözleşme çözümü olarak çalışır.

Özellikle, yüksek güven puanları kaydetmesine rağmen, yeni kripto projelerinin kendilerini pazarda kabul ettirmek için hala uzun bir yolu var. Diğer projelerde olduğu gibi, düzenlemeler ve genel piyasa hareketi gibi dış etkenlere duyarlı oldukları için yeni kuruluşlar için başarı garanti edilmez.

Tüm gelişimleri anlık almak ister misiniz? >>> Derhal Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan yazı içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir

Sorumluluk Reddi Beyanı

KriptoFeed.com sitesinde yer alan haberler, yazılar, incelemeler, değerlendirmeler, yorumlar ve makaleler yatırım tavsiyesi amacına sahip değildir. KriptoFeed.com herhangi bir kripto paranın veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını veya ticaret yapılmasını önermez. KriptoFeed.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu yüzden KriptoFeed.com adresinde yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Emre Ünal

Ekonomi üzerine yüksek lisans yapan Emre, özel bir bankada departman sorumlusu olarak çalışmaktadır. Yıllardır finans sektörünün içindeyken sektörde devrim yaratan kripto paralar, kendisi için adeta hobi haline gelmiştir. Blockchain teknolojisini öğrendikten sonra deneyimlerini aktarmak için KriptoFeed sitesinde kendi uzmanlıklarını aktarmaktadır. Yurtdışındaki uzmanların yorumlarını takip edip yorumlamakla birlikte analizlerin açıklarını tespit etmekten zevk alır. Emre'nin yazılarında ele aldığı hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu