Kripto Para HaberleriKripto Para Rehberi

XRP Yükselecek Mi? Ripple Direnç Seviyelerini Bir Bir Kırıyor!

Ripple ABD doları karşısında hızla yükselişine devam ediyor. 0,38 dolarlık seviyesinin ardından hızla yükselen XRP,  yeni direnç seviyelerini kırmak için an sayıyor. Kripto paralardaki artan yükselişe ayak uyduran Ripple an itibari ile 0,4320$ seviyelerini test ediyor. XRP yükselecek mi? Ripple yeni direnç seviyeleri neler? XRP davasında son durum nedir? Ripple 10$ görecek mi?

XRP 10 dolar olacak mı? XRP yükselecek mi?

XRP Yükselecek Mi?
XRP Yükselecek Mi?

0,38$ seviyesini kıran Ripple, bu anlamda yükselişine devam ediyor ve 0,40$ üzerinde seyretmeye devam ediyor. Özellikle 4 saatlik grafiğe bakıldığında bu yükselişin devam edip etmeyeceği merakla bekleniyor. Kraken veri kaynağına göre de yükseliş eğrisini oluşturan Ripple, bu anlamda gerçekten yatırımcılarının merakla beklediği coinler arasında yer alıyor.

XRP, SEC davasını kazanacak mı?

Ripple bildiğiniz üzere kripto para piyasalarında ismi bilinen ve merkezi olma özelliği ile tanınan bir coindir. SEC davası sonrasında yaşadığı düşüşü giderek bertaraf eden Ripple bu anlamda üzerine düşeni fazlası ile yapmaya hazırlanıyor. Yatırımcılarının yüzünü güldürmek için tüm gücüyle çalışan XRP davasında da olumlu gelişmeler kendisini bir bir belli ediyor.

Davacı tarafların teker teker çekilmeye başladığı duruşmada Ripple’ın kazanacağına olan inanç giderek artıyor. Teknik olarak davanın kazanılacağı görüşü hakim olmaya başladıkça Ripple fiyatları da buna paralel olarak artıyor. Son olarak ise 0,50 $ psikolojik eşiği kırmanın planlarını yapıyor.

XRP kazandırmaya devam ediyor

XRP, giderek artan balina eğiliminde başı çeken coinlerden bir tanesi. Kripto para dünyasında en yüksek 3. Hacme ulaşan Ripple, bu anlamda yatırımcısını da memnun etmeye devam ediyor. Son olarak devam eden BTC yükselişi ile birlikte XRP’de yükselmeye devam ediyor.

Tüm gelişimleri anlık almak ister misiniz? >>> Derhal Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan yazı içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

KriptoFeed.com sitesinde yer alan haberler, yazılar, incelemeler, değerlendirmeler, yorumlar ve makaleler yatırım tavsiyesi amacına sahip değildir. KriptoFeed.com herhangi bir kripto paranın veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını veya ticaret yapılmasını önermez. KriptoFeed.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu yüzden KriptoFeed.com adresinde yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu