Kripto Para Rehberi

Ücretsiz Robux Veren Siteler

2000’li yılların başında sayıları bir elin parmaklarını geçmeyen çevrimiçi oyunların sayısı bugün takip edilemeyecek oranda artış gösterdi. Bunların arasından bazıları başarısız olup kaybolurken, bazıları ise yoluna devam ederek milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Bu oyunlardan biri olarak karşımıza Roblox çıkıyor. Roblox oyununu oynayanlar Robux kavramına hakim olmalı. Fakat oyunu oynamak isteyen kullanıcılar için Robux öğrenilmesi gereken ilk kavram. Peki Robux nedir ve ne amaçla kullanılır?

Robux Nedir?

Robux, 2006 yılında piyasaya sürülen ve çevrimiçi oyun platformu olan Roblox içerisinde kullanılan bir para birimi.

Çok oyunculu bir oyun olan Roblox içerisinde Robux kullanarak kıyafet, animasyon ve çeşitli yetenekler de dahil olmak üzere pek çok silah ya da nesne satın alabilirsiniz. Ne kadar Robux kazanırsanız yeteneklerinizi o kadar geliştirir ve bu sayede rakiplerinizi alt ederek başarılı olabilirsiniz. Nitekim çevrimiçi oyunlarda başarılı olmanın ve bir isim yapmanın ne kadar önemli olduğu, bu oyunları oynayan herkes tarafından bilinir. Bu da piyasaya yeni çıkacak olan çevrimiçi oyunlara başarılı bir giriş yapmak için kendinizi geliştirmenize olanak tanır. Siz de Roblox ile farklı oyuncular tarafından yaratılmış oyunlara dahil olabilir ya da kendi oyun dünyanızı ve hatta oyunlarınızı bile yaratabilirsiniz. Bu dünyayı ise Robux kullanarak geliştirebilir, başka oyuncuları kendinize çekebilirsiniz. Üstelik oyun içerisinde kendinizi ve dünyanızı geliştirmeye devam ederek gerçek para kazanma şansını bile yakalayabilirsiniz. 

Ücretsiz Robux Veren Siteler

Online olarak oynayabileceğiniz çevrimiçi oyunların sayısı arttıkça, bu oyunların içerisinde kullanılan para birimlerini ücretsiz olarak kazanabileceğiniz web sitelerin sayısı da artış gösterdi. Fakat ne yazık ki bunların pek çoğu gerçekçi değil, dolandırıcılık faaliyetleri için kurulmuş ya da kazandığınız para birimlerini size göndermiyor. Peki piyasada güvenilir bir şekilde Robux kazanabileceğiniz web siteleri var mı? Elbette var! Sizler için en güvenilir ücretsiz robux veren siteleri bir araya getirdik…

OP Rewards

op rewards

Site üzerinden yalnızca Robux değil aynı zamanda pek çok çevrimiçi oyunun para birimlerini ve çeşitli hediye kartlarını da kazanabilirsiniz. Robux ya da çeşitli oyun para birimleri kazanmak için çeşitli uygulamaları indirmeniz ve çeşitli görevleri tamamlamanız gerekir. Site içerisinde bir liderlik tablosu bulunur. Bu şekilde Robux kazanma heyecanınızı bir oyuna ve bir yarışmaya dönüştürebilirsiniz. Bu da sizi daha fazla Robux kazanmak için motive eder. 

Kiwi Points

kiwipoints

Kiwi Points üzerinde Robux kazanabileceğiniz çok sayıda yöntem bulunuyor. Bunlardan bazıları anketlere katılmak, sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak, arkadaşlarınızı davet etmek, mobil oyun ya da uygulamalar indirmek ve günlük ödüllere tıklamak. Hiçbir şey yapmasanız bile yalnızca günlük ödüller üzerinden Robux kazanmanız mümkün. Ayrıca Kiwi Points hediye kartlarını Steam ve Amazon başta olmak üzere pek çok farklı platformdan satın alabilirsiniz. Farklı platformlar ile işbirliği ve ortaklıklar geliştirmiş olması, Kiwi Points platformunu en başarılı web sitelerden biri haline getirir. 

Bloxearn

bloxearn

Siteyi kullanmaya başlamak için yalnızca Roblox kullanıcı adını girmeniz yeterli. Site sizden şifre ya da güvenlik sorusu gibi bilgiler istemez. Dolayısıyla güvenlik ile ilgili herhangi bir tehdit içermez. Yalnızca anketlere katılarak ve basit quizleri çözerek Robux kazanabilirsiniz. Günlük görevlere her 60 dakikada bir katılabilir ve böylece gün içerisinde her saat yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak hediyeler kazanabilirsiniz. Ardından kazandığınız tüm Robux Roblox hesabınıza kolay bir şekilde gönderilebilir. Sitenin 1.5 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunuyor.

RBX Demon

rbxdemon

Site üzerinde Robux kazanmak için quizlere katılmanın yanı sıra çeşitli oyunları da oynamak mümkün. Robux kazanmaya başlamak için sırasıyla; şifre olmaksızın hesabınızı bağlamanız, sizden istenilenleri yapmanız ve para çekme talebinde bulunmanız gerekiyor. Sizden istenenler ise çok basit: Mobil uygulamalar yüklemek, video izlemek, reklamlara tıklamak ve hızlı bir şekilde sonuçlanan anketlere katılmak. 

RBX Adder

rbxadder

Bir uygulama mantığında çalışan RBX Adder ile Robux kazanmak için yalnızca Roblox kullanıcı adınızı giriyorsunuz. Bundan sonrası ise yalnızca uygulamanın size vermiş olduğu görevleri yerine getirmek üzerine kurulu. Kazandığınız Robox’ların doğrudan hesabınıza gitmesi için girdiğiniz kullanıcı adının doğru olduğundan emin olun! Eğer bildirimleri açarsanız anlık olarak yüksek miktarlarda Robux kazanma şansına bile sahip olabilirsiniz.

RBX Site

rbxsite

Eğer siz de Roblox oyununu oynuyor fakat Robux için para harcamak istemiyorsanız, RBX Site üzerinden ücretsiz Robux kazanabilirsiniz. 600 binin üzerine kullanıcısı olan site üzerinde Robux kazanmak için yalnızca Roblox kullanıcı adınızı girmeniz ve RBX Site’yi arkadaşlarınıza önermeniz yeterli.

RBLX City

rblx city

RBLX City de tıpkı ücretsiz olarak Robux veren sitelere benzer. Robux kazanmak için yalnızca bir hesap oluşturmanız, görevleri tamamlamanız ve kazandığınız Robux’ları Roblox hesabınıza göndermeniz yeterlidir. Siteye isterseniz Google ya da Discord hesabınız ile de bağlanabilirsiniz. 

Reward Robux

rewardrobux

Reward Robux bir “Scam” olmadığı konusunda çeşitli garantiler sunar. Bu yüzden gönül rahatlığı ile puan kazanmanız ve bunları Robux’a çevirerek Roblox hesabınıza aktarmanız mümkün. Robux kazanmak için anketler ve elbette çok daha fazlası mevcut!

Roblox dünya genelinde milyonlarca kullanıcıyı kendisine çekti ve bugün de dünya genelinde en çok oynanan çevrimiçi oyunlardan biri durumunda. Muhtemelen önümüzdeki günlerde ücretsiz Robux veren sitelerin sayısı da artış gösterecektir. Bu yüzden daha fazla Robux kazanma avantajı elde etmek için siz de sürekli güncellenecek olan bu listeyi takip etmeyi unutmayın!

Emre Ünal

Ekonomi üzerine yüksek lisans yapan Emre, özel bir bankada departman sorumlusu olarak çalışmaktadır. Yıllardır finans sektörünün içindeyken sektörde devrim yaratan kripto paralar, kendisi için adeta hobi haline gelmiştir. Blockchain teknolojisini öğrendikten sonra deneyimlerini aktarmak için KriptoFeed sitesinde kendi uzmanlıklarını aktarmaktadır. Yurtdışındaki uzmanların yorumlarını takip edip yorumlamakla birlikte analizlerin açıklarını tespit etmekten zevk alır. Emre'nin yazılarında ele aldığı hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu