Kripto Paralar

Sxp Coin Nedir? Geleceği ve Yorumlar

Kripto para piyasalarında her geçen gün daha fazla altcoin listeleniyor ve bunlardan bazıları sahip oldukları projeler ile dikkat çekiyor. İşte oldukça başarılı bir projeye sahip olan ve geleceğin yükselen coinlerden biri olacağı düşünülen SXP yani Swipe Coin de bunlardan biri.

SXP Coin Nedir?

Swipe, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile işlem yapma imkanı sunan bir platform ve Swipe Coin de bu platformun kripto para birimi olarak yaratıldı. SXP Coin ilk olarak, Swipe üzerinde işlem gerçekleştirirken kullanılacak bir hizmet tokenı olması amacıyla oluşturuldu. Swipe ekosistemini destekledi ve projenin büyümesine yardımcı oldu. Token sahipleri Swipe üzerinde çoklu cüzdan hizmetinden yararlanabileceği gibi, günlük ihtiyaçlarını karşılamak ve gündelik hayatlarında kullanmak üzere bir debit kart da talep edebilirler. Bu yüzden SXP coin sahipleri bu coin hem ellerinde tutuyor, hem de gerektiğinde kullanıyor ve bu şekilde Swipe Coin’in büyümesini ve yükselmesini sağlıyorlar. Eğer bir Swipe debit karta sahip olursanız, bu kartı VISA ödemelerinin kabul edildiği her yerde kullanabilirsiniz.

Piyasadaki pek çok altcoin genellikle pek çok spekülasyona maruz kalır ve spekülasyonlar da projelere zarar verir. Fakat SXP Coin bir hizmet tokenı olduğu için, tüm spekülasyonlardan uzaktır ve bu yüzden büyüme potansiyeli daha yüksektir. Söz konusu durumun en büyük sebeplerinden biri de Swipe projesinin VISA tarafından desteklenen bir debit karta sahip olmasıdır.

Swipe Resmi Site: https://swipe.io/

SXP Coin Avantajları Nelerdir?

Kripto para piyasalarında arz edilen her proje, büyümek ve değerini artırmak adına avantajlar yaratır. Söz konusu avantajlar kullanıcıların bu coinleri ellerinde tutmasını ve gerektiği durumlarda kullanmasını teşvik etmek içindir. SXP Coin’in en büyük avantajlarının başında elbette bir debit karta sahip olması gelir. Çünkü ellerinde token tutan yatırımcılar bu kart sayesinde alışveriş yapabilir ve alışveriş yaptıkça çeşitli indirimler ve ödüller kazanabilirler. Bu kart ile isterlerse online mağazalarda, isterlerse de fiziksel mağazalarda diledikleri gibi harcama yapabilirler.

Örneğin 6 aylık süre içerisinde 30.000 ya da daha fazla SXP stake eden kullanıcılar, tüm satın alma işlemlerinde yüzde 8 geri ödeme alırlar. bu önemli avantajın dışında SXP Coin’in sunmuş olduğu diğer avantajları ise şu şekilde listelemek mümkün:

  • Swipe Coin’de bir faiz sistemi bulunur ve kullanıcılar pasif gelir elde edebilir. Swipe Coin sahiplerinin bunun için çevrimiçi cüzdanlarında Swipe Coin kilitlemeleri gerekir.
  • Swipe coin ile yapılan tüm harcamalarda ve ödemelerde ekstra SXP Coin kazanma avantajı bulunur.
  • Swipe, sahip olduğu geçit özelliği sayesinde, farklı para birimleri ile cüzdanlar arasında işlem hızı yüksek transfer işlemleri gerçekleştirir. Yalnızca birkaç dakika içerisinde itibari para birimlerinizi, kripto para birimlerine dönüştürebilirsiniz. Tüm alım satım işlemlerinde kısa süre içerisinde tüm emir onayları gerçekleşir.

Söz konusu avantajlar dolayısıyla SXP Coin değerleri her geçen gün yükseliş göstermekte ve SXP Coin geleceği hakkında olumlu yorumlar yapılmaktadır. Aynı zamanda elinde SXP Coin tutan yatırımcıların sayısı da her geçen gün artıyor.

Swipe Coin’in Geleceği

Swipe Coin en temelde kripto para kullanımını yaygınlaştırmak için oluşturulmuş bir proje. Swipe Coin yaratıcısının yakın zamanda 200 milyondan fazla SXP Coin yaktığı biliniyor. Bu durumda gelecekte Swipe Coin konusunda bir kıtlığın yaşanabileceği düşüncesini akıllara getirdi.

Proje, dolaşıma devam eden yalnızca 100 milyon SXP coin olmasını hedefliyor. Kripto para borsalarında yaşanan büyük düşüşlerden en az etkilenen coinlerden biri olan SXP Coin’in, piyasanın yükselmeye başlaması ile ciddi bir yükseliş yaşayabileceği öngörülüyor. Yine de kripto para borsalarının çok hızlı şekilde dalgalandığı, ani düşüşlerin ya da ani yükselişlerin olabileceğinin unutulmaması gerekiyor.

Swipe Coin Hakkındaki Yorumlar

Piyasadaki genel kanı, Swipe Coin’in kolay kolay yok edilemeyecek oldukça başarılı bir projeye sahip olduğu yönünde. Swipe projesinin kuracağı ortaklıklar ya da geliştireceği yeni projeler, coinin yükselmesine sebep olabilir. Ki gelecekte bu tarz girişimlerin olacağı da herkesçe biliniyor.

Yapılan yorumlara göre SXP Coin’in önümüzdeki 5 yıl içerisinde, kripto para borsalarında listelenen en değerli 100 coin arasında olacağı düşünülüyor. Eğer piyasa içerisinde bulunan büyük yatırımcılar bu coine yatırım yapmayı düşünürse, SXP coin değerinin çok yüksek seviyelere ulaşması da mümkün.

Bazı kripto para uzmanları ve topluluklarına göre, Swipe coin hakkında şu tahminlerde bulunulmaktadır:

  • Coin Arbitrage: 3 yıl içerisinde Swipe Coin 13.29 dolar seviyesine çıkabilir ya da 1 dolar altına düşebilir.
  • Digital Coin Price: Swipe Coin fiyatı 7.15 dolara ulaşabilir ve 2025 sonunda bu rakam 14.04 doları bulabilir.
  • Wallet Investor: Swipe Coin önümüzdeki yıl şu an bulunduğu seviyeden 6.75 dolar seviyesine yükselebilir. 2025 yılına kadar 12.58 dolar seviyelerine ulaşabilir.

Kaynak: https://walletinvestor.com/forecast/swipe-prediction

Swipe Coin Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Swipe, tüm kullanıcıları için tamamen güvenilir bir cüzdan hizmeti veriyor. Ethereum blok zinciri içerisinde çalıştığı için de aynı zamanda bir ERC-20 coini. Aynı zamanda yine Ethereum blok zincirinde çalıştığı için kazılarak çıkarılabilecek bir coin. En azından şu an için bir mining işlemi söz konusu. Tüm bunların dışında Swipe platformu kullanıcılarının uluslararası işlemler yapmasına da izin vermektedir.

Genel hatlarıyla bakıldığı zaman Swipe ve Swipe Coin hakkında tüm piyasada olumlu bir hava bulunmakta. Önümüzdeki 1, 3 ve 5 yıllık zaman dilimlerinde SXP Coin değerinde bir artış bekleniyor. SXP Coin ile ilgili olarak olumsuz düşüncelere sahip olan yatırımcıların sayısı yok denecek kadar az. Bu sebeple de pek çok yatırımcıya güven veren bir coin. SXP Coin bugün pek çok kripto para borsasında listeleniyor. SXP Coin Binance gibi önemli kripto para borsalarında listeleniyor fakat yerli kripto para borsalarında yer almıyor. Bu yüzden eğer SXP coin almak istiyorsanız bunun için Binance Global’e üye olmalı ve ya da Swipe’ın kendi cüzdan uygulamasından işlem yapmalısınız.

Bu coini Binance’den %15 komisyon indirimiyle almak için Binance Referans Kodu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Referans kodu indirimiyle üye olursanız ömür boyu tüm işlemlerinizde geçerli indirim kazanacaksınız.

Wink coin incelemesine de göz atmayı unutmayın.

Ayhan Türker

İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Ekonomi Yüksek Lisans'ı yapan Ayhan, lisans eğitimini Londra'da tamamladı. Kripto para ve blockchain teknolojisi üzerine eğitim aldıktan sonra İzmir'de düzenlenen Kripto Para Teknoloji etkinliğinin organizasyon ekibinde yer aldı. 5 yıldır kripto dünyası ile ilgilenmekle birlikte finans alanında kariyer planına emin adımlarla devam ediyor. Bu süre içerisinde kripto para konusunda elde ettiği deneyimleri KriptoFeed.com için paylaşıyor. Daha önce farklı ulusal ve global haber sitelerinde ekonomi editörlüğü yapma deneyiminden sonra sadece kripto para dünyasına odaklanmaya karar verdi ve analizlerini Kripto Feed kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu