Kripto Para Haberleri

Shiba Inu’da Yeni Bir Listeleme Haberi Daha. Brezilya’nın En Büyük Kripto Para Borsası..

Meme coinlerin adeta öncüsü olan Shiba Inu listeleme haberleri ile yükselmeye devam ediyor. Pek çok borsada listelenen ve alım – satım konusunda tüm meme coinlere örnek olarak Shiba için bir listeleme haberi de Brezilya’dan gelmiş durumda. İşte kripto parada karşımıza çıkan son durum hakkında detaylı bilgiler..

Shiba Inu Bir Listeleme Daha Yapıyor

Kripto para biriminin kendi resmi hesabından yapılan açıklamalara göre ise bir listeleme haberi daha geldiği görülüyor. Bu habere göre 3,8 milyon kullanıcıya ulaşan Brezilya’nın en büyük kripto para borsası Mercado Shiba listeleyeceğini açıkladı. Söz konusu listelemede ise en önemli aktör elbette Elon Musk gibi duruyor.

Shiba Inu'da Yeni Bir Listeleme Haberi Daha. Brezilya’nın En Büyük Kripto Para Borsası..
Shiba Inu’da Yeni Bir Listeleme Haberi Daha. Brezilya’nın En Büyük Kripto Para Borsası..

Shiba Inu’nun bu kadar rağbet görmesi arkasındaki en büyük etken kesinlikle Elon Musk diyebiliriz. Köpeğinin bu meme coin logosu ile aynı olması ile başlayan süreçte karşımıza pek çok defa paylaşım yaparak çıkan Elon Musk coinin muazzam fiyat artışları ile gündeme gelmesine neden oldu. Son olarak ise PEPE token anlamında yaptığı paylaşımlar ile coinin Binance gibi onlarca borsada listelenmesini sağlayan Musk için her şey oldukça düzenli bir şekilde devam ediyor gibi gözüküyor.

Shiba ınu topluluğu tarafından sevinçle karşılanan listeleme haberleri elbette token anlamında yapılan yakımları da tetiklemiş durumda. Çünkü topluluk uzun bir süredir token yakımları yapmakta ve bu anlamda fiyatların düzgün ve istikrarlı bir şekilde artmasını sağlamakta.

Tüm gelişimleri anlık almak ister misiniz? >>> Derhal Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan yazı içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildi

Sorumluluk Reddi Beyanı

KriptoFeed.com sitesinde yer alan haberler, yazılar, incelemeler, değerlendirmeler, yorumlar ve makaleler yatırım tavsiyesi amacına sahip değildir. KriptoFeed.com herhangi bir kripto paranın veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını veya ticaret yapılmasını önermez. KriptoFeed.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu yüzden KriptoFeed.com adresinde yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu