Kripto Para Haberleri

Ripple SEC Davasında Sonunda Beklenen Müjdeli Haberler Gelmeye Başladı.

Ripple SEC davası uzun süredir devam etmekte. Sadece tarafları ilgilendirmeyen bu dava aslına bakarsanız daha pek çok kripto parayı ve borsayı da yakından ilgilendiriyor. Kripto severlerin yakından takip ettiği ve duruma göre yatırımlarına yön verdiği davada Ripple için sonunda iyi haberler gelmeye başladı. İşte ayrıntılar..

Ripple SEC Davası Olumlu Mu Sonuçlanacak?

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) için ciddi bir başarısızlık söz konusu olmaya başlayan davada Ripple adına sevindirici haberler geliyor. Son olarak mahkeme yargıcı eski Bölüm Direktörü William ile ilgili olan dosyaların gizlenmesini talep etti. Belgeler arasında 2018’de Yahoo Finance All Markets Summit yaptığı gibi birçok delil bulunuyor. Ayrıca William ETH’nin bir menkul kıymet olmadığının da altını çizdiği ifade ediliyor.

Ripple SEC Davasında Sonunda Beklenen Müjdeli Haberler Gelmeye Başladı.
Ripple SEC Davasında Sonunda Beklenen Müjdeli Haberler Gelmeye Başladı.

SEC, Hinman için belgelerin Ripple aracılığı ile saklanmaya çalışıldığını söylerken aynı zamanda Ripple Labs tarafından da açıklamalar gelmeye devam ediyor. Bu açıklamalarda SEC tarafından kripto paraların statüsünün net olarak ifade edilmediği belirtiliyor. Yani bir nevi kripto paralar ile ilgili yasaların tam olarak oturtulmadığının altı çiziliyor.

SEC, bu belgelerin tartışma gizliliği kapsamında saklandığını beyan etmişti. Ancak yargıç torres bu iddiaların tamamını reddederek büyük bir kararın altına imzasını attı. Eğer ki mahkemeyi bu süreç sonunda Ripple kazanırsa (ki herkes böyle düşünüyor) o zaman ilerleyen süreçte artık kripto paraların önünün biraz daha açılacağını söylemek mümkün. Üstelik SEC tarafından açılan davalarında bu süreçte daha da azalacağını söylemek doğru olacaktır.

Tüm gelişimleri anlık almak ister misiniz? >>> Derhal Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan yazı içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildi

Sorumluluk Reddi Beyanı

KriptoFeed.com sitesinde yer alan haberler, yazılar, incelemeler, değerlendirmeler, yorumlar ve makaleler yatırım tavsiyesi amacına sahip değildir. KriptoFeed.com herhangi bir kripto paranın veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını veya ticaret yapılmasını önermez. KriptoFeed.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu yüzden KriptoFeed.com adresinde yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu