REVV Token Nedir? Geleceği ve Yorumlar

Bugüne kadar kripto para piyasalarında pek çok farklı alanda üretilmiş olan pek çok farklı proje gördük. Örneğin spor dünyası için geliştirilmiş olan CHZ coin büyük bir sükse yarattı ve hemen arkasından tek tek büyük takımların fan tokenları yaratılmaya başladı. Müzik dünyası için yaratılmış olan Audius da önemli projelerden biriydi. Zaten oyun dünyası için yaratılmış olan kripto para birimlerini saymaya gerek bile yok. Şimdi de motor sporları dünyası için yaratılmış olan ve şimdiden adını duyurmaya başlamış olan başarılı bir kripto para projesi olarak REVV token var. Peki REVV token nedir ve analizi ne şekilde yapılmış durumda? Geleceğine dair ne tür yorumlar yapılıyor ve hangi borsalarda listeleniyor? REVV token hakkında tüm merak edilenleri bu yazımızda bir araya getirdik…

REVV Token Nedir?

REVV token, blok zinciri üzerinde oluşturulmuş olan ve motor sporu oyunları içerisinde satın alma işlemleri ile birlikte kullanıcıların çeşitli şekillerde kazanç sağlamalarına yardımcı olacak bir kripto para projesidir. REVV token başta REVV Racing, F1 Delta Time, Formula E: High Voltage ve Moto GP Ignition olmak üzere pek çok blok zinciri oyunu içerisinde kullanılabiliyor.

F1 Delta Time oyununun Formula 1’in resmi blok zinciri oyunu olması sebebi, REVV tokenı son derece önemli bir hale getiriyor. F1 Delta Time oyununun yapmış olduğu NFT satışı ile birlikte yaklaşık olarak 560 Ethereum ve 355 bin dolar gelir elde edildi. 28 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilmiş olan bu olay REVV tokenın gelişimine büyük katkı sağladı. F1 Delta Time ve Moto GP oyunlarının arkasında bulunan Animoca Brands, aslında REVV tokenın ve REVV projesinin de en büyük destekçilerinden biri durumunda.

Animoca Brands tarafından bugüne kadar geliştirilmiş olan çok ciddi blok zinciri ve yapay zeka teknolojileri çalışmaları var. Şirketin aynı zamanda çok geniş bir mobil ürün portföyü mevcut. Animoca Brands ayrıca Garfield, Sandbox, Crazy Kings, Crazy Defence Heroes, Ever After High, Snoopy, Thomas and Friends ve Doraemon gibi başarılı oyunlar üretmiş durumda. Gelecekte Animoca Brands şirketinin REVV token projesine destek olduğu müddetçe projenin büyümeye ve REVV tokenın da değer kazanmaya devam edeceği düşünülüyor. Ayrıca Animoca Brands şirketinin gelecekte REVV tokenı desteklemeye devam edeceği ve yeni projeler üzerinde çalışıldığına dair pek çok söylenti var.

REVV Token Analiz

10 Eylül 2020 tarihinde 0.016 dolar seviyesinde bulunan REVV token, 2020 yılının Aralık ayında muazzam bir yükseliş göstererek 2020 yılını 0.060 dolar seviyesinde kapatmıştı. 2021 yılına da hızlı bir giriş yaptı ve Ocak ayını 0.080 dolar seviyesi ile kapattı. REVV token 18 Şubat’ta ilk kez 0.1 dolar seviyesini gördü ve bu tarihten itibaren yükselişini sürdürdü. 7 Mart’ta 0.2 dolar seviyesini geçen REVV coin, 14 Mart’ta 0.3 dolar ve 24 Mart’ta da 0.5 dolar seviyesini geçti. Bu tarihten itibaren pek de yüzü gülmeyen REVV coin büyük bir düşüş trendine girdi ve 8 Haziran tarihinde yeniden 0.1 dolar seviyesinin altına düştü. Yeniden 0.1 dolar seviyesinin üzerine çıkmak için 1 ay beklemek zorunda kaldı.

Bu tarihten itibaren nispeten istikrarlı bir grafik çizmeye başlayan REVV coin Ekim 2021 itibariyle 0.14 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor. REVV coinin şu anda 3 milyar adetlik bir arzı bulunuyor ve bu arzın yalnızca yüzde 9’luk kısmı dolaşımda. Toplam market hacmi 40 milyon dolar olan REVV coin, Coinmarketcap listesinde 595. sırada yer alıyor.

REVV Token Geleceği

Dünya üzerinde motor sporları dünyasını takip eden ve motor sporları oyunları oynayan çok sayıda insan var. Örneğin yarış hafta sonlarında Formula 1 yarışlarını yaklaşık olarak 2 milyar insanın izlediği biliniyor. Dolayısıyla motor sporlarına yönelik olarak gerçekleştirilecek olan tüm projelerin doğrudan böylesine büyük bir kitleyi etkilemesi gibi bir durum söz konusu. Bu açıdan bakıldığı zaman ve REVV tokenın kurmuş olduğu ortaklıkları da göz önünde bulundurarak rahatlıkla geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim motor sporları endüstrisi her geçen gün büyüyor ve büyüyen bu evren içerisinde dijital faaliyetlerin sayısı da bir hayli arttı. Bir diğer yandan böylesine bir girişim uzun zamandır bekleniyordu ve bu organizasyon tarafında kullanılacak olan bir token olması işleri daha keyifli bir hale getirebilir.

Animoca üzerinde ödemelerin REVV token ile yapılacak olması da projenin büyümesi adına ümit verici. Aynı zamanda projenin NFT projesine de yatırım yapıyor olması onu piyasadaki pek çok projenin önüne çıkarabilir. Bu yüzden mutlaka yakından takip edilmesi gerekiyor! Bir diğer yandan, olumlu yönlerinden bahsederken bir olumsuz özelliğinden bahsetmekte fayda var: REVV token Binance ya da Coinbase gibi önemli borsalarda listelenmiyor ve bu durumun çok büyük bir handikap olduğunu söyleyebiliriz.

REVV Token Yorumlar

2021 yılının Ekim ayı itibariyle 0.14 dolar seviyesinde olan REVV coin, arbitraj botlarının yapmış olduğu tahminlere göre gelecekte yukarı yönlü olarak hareket edecek gibi görünüyor. Söz konusu arbitraj botlarının yapmış olduğu fiyat tahminleri şu şekilde:

  • REVV coin 2021 yılını 0.20 dolar seviyesinde kapatabilir.
  • Önümüzdeki 3 yıl içerisinde ise REVV coin fiyatının 1.17 dolar seviyesine çıkma ihtimali var. Düşebileceği en düşük seviye ise 0.09 dolar. Bu tahmin göz önünde bulundurulduğunda oldukça başarılı bir yatırım fırsatı olduğunu söylemek mümkün.
  • Piyasalarda alım satım işlemlerine yönelik bir tavsiye bulunmuyor. Ekim 2021 itibariyle REVV coine karşı nötr bir yaklaşım var.

REVV token piyasaya ilk çıktığı zamanlar hariç çok büyük fiyat dalgalanmaları yaşamadı. Bu sebeple de istikrarlı bir grafiği olduğunu söylemek mümkün. Yükselişleri de düşüşleri de sakin bir şekilde gerçekleşen REVV token, uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler tarafından değerlendirilebilir. Yine de bu konu hakkında uzmanlara kulak vermekte fayda var. Bunlar sadece birer tahmin ve kesin bilgiler vermiyor. Dolayısıyla hiçbiri yatırım tavsiyesi değil.

REVV Token Nereden Alınır?

REVV tokenın şu anda markette bulunan toplam hacminin yüzde 9’luk kısmı MEXC borsasında ve yüzde 9’luk kısmı da Sushi Swap borsasında bulunuyor. Geri kalan hacim pek çok borsaya dağılmış durumda. REVV tokenın işlem gördüğü borsalar arasında en büyük borsaların OKEx, KuCoin ve Hotbit olduğu söylenebilir. REVV tokenın işlem gördüğü diğer borsalar ise alfabetik sıraya göre şu şekilde: 0x Protocol, 1inch Exchange, AEX, AOFEX, ApeSwap, BitForex, Bitglobal, BitMart, Bittrex, BitZ, Chiliz, CoinEx, CoinFLEX, DODO BSC, Gate.io, Hoo, LATOKEN, LBank, LCX Exchange, Mexo Exchange, Mooniswap, Pancake Swap, QuickSwap, Uniswap, WBF Exchange ve ZT.

Ayrıca hatırlatmakta fayda var; REVV token işlemlerini herhangi bir Türk borsası üzerinden yapmak mümkün değil. Türkiye’deki yatırımcıların REVV token işlemleri için en çok kullandıkları borsalar Chiliz ve Sushi Swap.

Yorum yapın