Kripto Para Haberleri

No Meme Token Elon Musk’ın Yeni Gözdesi Mi Olacak?

Elon Musk’tan ilham alarak piyasaya sürülen token olan No Meme token sonunda ilk piyasaya çıktığı rakamın üstüne çıkmayı başardı. Uniswap kapsamında yapılan işlemlerde 0.00011 $ seviyelerinde işlem gören token ilk piyasaya çıktığı 0.00010 $ seviyesinin üzerinde seyretmeye devam ediyor. No Meme (Nomeme) olarak lanse edilen token hakkında ilk bilgiler yazımızda..

No Meme Token Nedir?

No Meme Token, Twitter ve Tesla CEO’su olan Elon Musk tarafından atılan bir tweet ile birlikte hayata geçti. Musk tarafından geçen hafta paylaşılan “There is no meme” ve “i love you” isimli twitter yazısı sonrasında karşımıza çıkan bu durum ile birlikte Milady Maker resmi paylaşılması tüm dünyada şaşkınlıkla karşılanmıştı. Ancak ilerleyen zamanlarda bir anda Ladys token ön plana çıkarak fiyatı bir anda fırlamıştı. Tüm bunlarla birlikte yoluna son sürat devam eden Ladys akabinde No Meme isimli bir coin daha piyasaya çıktı.

No Meme Token Elon Musk'ın Yeni Gözdesi Mi Olacak?
No Meme Token Elon Musk’ın Yeni Gözdesi Mi Olacak?

Piyasaya çıktığı ilk zamanlarda aslında 10 x civarında bir yükselme yaşayan token bu anlamda yeniden bir yükselmenin planlarını yapıyor. İşte asıl olarak %90 civarında yeni bir düşüş yaşamasının akabinde yeniden yükselmeye başlayacak olan token için şuan sadedce uni swap alım ve satım işlemleri için açık durumda bulunuyor. Kullanıcıların bu işlemleri yapması için ihtiyaç duyacağı tek şey web3 cüzdanını Uniswap bağlamak ve akabinde hızlı bir şekilde alım ve satım yapabiliyor olmak.

Tüm gelişimleri anlık almak ister misiniz? >>> Derhal Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan yazı içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildi

Sorumluluk Reddi Beyanı

KriptoFeed.com sitesinde yer alan haberler, yazılar, incelemeler, değerlendirmeler, yorumlar ve makaleler yatırım tavsiyesi amacına sahip değildir. KriptoFeed.com herhangi bir kripto paranın veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını veya ticaret yapılmasını önermez. KriptoFeed.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu yüzden KriptoFeed.com adresinde yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu