Kripto Para Haberleri

Lido Finance V2 Sürümünü Gururla Sunar

Ethereum platformu içerisinde faaliyet gösteren ve en büyük staking ağı olarak karşımıza çıkan Lido Finance için pek çok yatırım fonu karşımıza çıkıyor. Staking yapacak olan kişilerin en büyük aracı olarak bilinen Lido Finance V2 sürümüne geçti. Topluluğun büyük oranda onay verdiği bu durum için sonunda yükseltme işlemleri tamamlandı.

Lido Finance V2 Sürüm Güncellemesi Nedeni Nedir?

2022 eylül aylarında gerçekleşen bir güncelleme olan Merce ile birlikte ETH geçişleri tamamen sonlandı. ETH ağının staking ile birlikte yaptığı bu yükseliş ile birlikte bir nevi staking yöntemi de zirve yaptı. Özellikle o tarihten bu yana en büyük pay kazanan şirketlerden bir tanesi Lido Finance olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü yatırımcıların büyük bir oranı Lido Finance ağını tercih ederek Staking işlemlerine devam ediyor.

Likit staking çözümleri gibi pek çok farklı sorunu karşımıza çıkartan ETH konusunda aslına bakarsanız pek çok farklı durumda karşımıza çıkıyor. Shapella güncellemesi ile birlikte ETH tokenlerin çekilmesi ve eritilmesi büyük oranda tamamlanmış durumda. Ancak her halükarda shapella günccellemesini geriden takip eden Lido Finance V2 güncellemesi ile birlikte bunu da sonlandırmış durumda kaldı.

Staking çözümleri olarak baktığımız zaman aslında karşımıza çok daha harika çözümler çıkmakta. Burada son derece hızlı ve iyi bir şekilde ilerleyen sistemde Lido Finance gibi yatırım ve staking araçlarının popülaritesi oldukça artmış durumda. Dilerseniz sizler de staking için bu tür yöntemleri seçebilir ve yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Tüm gelişimleri anlık almak ister misiniz? >>> Derhal Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan yazı içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildi

Sorumluluk Reddi Beyanı

KriptoFeed.com sitesinde yer alan haberler, yazılar, incelemeler, değerlendirmeler, yorumlar ve makaleler yatırım tavsiyesi amacına sahip değildir. KriptoFeed.com herhangi bir kripto paranın veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını veya ticaret yapılmasını önermez. KriptoFeed.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu yüzden KriptoFeed.com adresinde yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu