Kripto Para Haberleri

Kripto Para Piyasasında Düzenleme! Kripto Para Piyasası  Eşik Değerini Koruma Hedefinde!

Kripto para piyasasına yeni düzenlemeler gelmeye başladı. Kripto para eşik değerini korumaya odaklanmış durumda. Amerika Birleşik Devletleri Merkez Bankası’nın politika faizinden, bankalara aktarılan kendi piyasa sermayesini kontrol eden uyarı mesajındaki mektuplarına kadar tüm olan olaylardan etkilenen kripto para piyasasında bugün Bitcoin, yüzde 1,77 artış ile 20 bin 392,4 dolardan işlem görmeye başladı.

Kripto para piyasasında ki hareketlilik devam etmekte. Kripto para piyasasını etkileyen bir kaç unsur vardı. Rusya-Ukrayna savaşının verdiği belirsizlik ile birlikte olumsuz yönde etkilenen kripto paralar eşik değerlerini korumaya odaklanmış durumda. Rusya-Ukrayna savaşı haliyle kripto parayı etkiledi. Savaşın olumsuz yönleri ve belirsizlikleri yüzünden kripto paralar etkilendi. Etkilenen bu kripto paralar eşik değerlerini korumayı hedefliyor.

Bitcoin Piyasası! Bitcoin 20 Bin 392,4  Dolarda İşlem Görüyor!

Kripto para piyasasının en çok rağbet gören para birimi açıklanıyor. Kripto para piyasasının en çok işlem ve rağbet gören para birimi Bitcoin olarak karşımıza çıkıyor. En çok işlem gören Bitcoin, 20 bin 392,4 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Piyasasında Düzenleme! Kripto Para Piyasası  Eşik Değerini Koruma Hedefinde!
Kripto Para Piyasasında Düzenleme! Kripto Para Piyasası  Eşik Değerini Koruma Hedefinde!

2 Mart 2023 tarihinde 23 Bin 465,4 değerinde olan bitcon, 4 Mart tarihi ile birlikte 22 Bin 347,1 değerine ulaşıyor. 5 Mart 2023 tarihindeyse 22 Bin 428,3 değeri ile hafif değişikliğe uğruyor. Gün geçtikçe Bitcoin değeri düşüyor. 8 Mart 2023 tarihi ile Bitcoin değeri tam olarak 21 Bin 710,8 değerini görüyor. 10 Mart 2023 tarihinde düşüş değerini koruyan ve 20 Bin 156,7 olan Bitcoin, dün itibari ile hafif yükseliş gösterip 20 Bin 467,5 olarak karşımıza çıkıyor. 12 Mart yani günümüz tarihinde ise denildiği üzere 20 Bin 392,4 olarak gündeme geliyor.

Ethereum Kaç Dolar! Ethereum 1.463,09 Dolar!

En çok işlem gören para birimi olarak karşımıza çıkan bir diğer para birimi ise Ethereum. Ethereum gelecek vaat eden bir para birimidir. Gelecek vadeden altcoinlerden biri olan Ethereum; yüzde 2,36 artışla 1.463,09 dolardan işlem görmeye başladı.

Yüzde 0,27 artışla Tether 1,0079 dolardan satılmaya başlandı. BNB, yüzde 0,84 artış ile 275,50 dolar, USD Coin yüzde 4,95 artış ile 0,9562 dolardan, XRP ise yüzde 0,86 azalış ile 0,35704 dolardan müşterilere satılıyor.

Tüm gelişimleri anlık almak ister misiniz? >>> Derhal Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan yazı içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildi.

Sorumluluk Reddi Beyanı

KriptoFeed.com sitesinde yer alan haberler, yazılar, incelemeler, değerlendirmeler, yorumlar ve makaleler yatırım tavsiyesi amacına sahip değildir. KriptoFeed.com herhangi bir kripto paranın veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını veya ticaret yapılmasını önermez. KriptoFeed.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu yüzden KriptoFeed.com adresinde yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu