Kripto Para Haberleri

Fenerbahçe Token Bybit Borsasında Yerini Aldı.

Kulüp tokenleri giderek yaygınlaşırken en büyük kripto para borsalarından da bu yönde yeni hamleler gelmeye devam ediyor. Özellikle bu borsalardan bir tanesi olan Bybit tarafından yapılan açıklamalarda dikkatleri üzerine çekecek cinsten. Fenerbahçe Token Bybit borsasında yerini alıyor. Borsada bugünden itibaren coin satışları resmen başlıyor.

Fenerbahçe Token Bybit Borsasında

Dünyanın en büyük borsalarından bir tanesi olan Bybit, FB token listeliyor. Hatta söz konusu listeleme öncesinde aynı zamanda birde kampanya başlatmış durumda. Kampanyaya göre FB token yeni kayıt olan kullanıcılara 3 adet olarak dağıtılacak. Aynı zamanda 50 dolar değerinde FB token yatıran kişilere de 7 tane ekstra daha token verecek. İşte bu gelişmeler ile birlikte yapılan kampanyada toplamda 10 adet FB Token dağıtılacağı konuşuluyor.

Fenerbahçe Token Bybit Borsasında Yerini Aldı.
Fenerbahçe Token Bybit Borsasında Yerini Aldı.

Fenerbahçe Kulübü tokeni olan FB token işlemlerinden kulüpte kazanç sağlamaktadır. Bu kazançlar ile birlikte özellikle bazı kampanyalara da imza atan kulüp Euroleague özelinde yeni kampanyalar yapmaya hazırlanıyor. İşte bu noktada karşımıza çıkan en önemli olgu ise kulübün tokenini almak ve Bybit borsasında işlemler yapmak olacaktır.

FB Token Ne Kadar?

FB token şuanda piyasada 1.50 $ civarından alıcı bulmaktadır. Bu token değeri elbette listeleme itibari ile yükselecek ve sonrasında yeniden bir denge kuracaktır. İşte bu noktada sizler de dilerseniz Fenerbahçe token alabilir ve alım / satım işlemlerine başlayabilirsiniz. Bybit borsası tarafından düzenlenen kampanyaya katılarak toplamda 10 adet FB token yani 15 $ kazanabilirsiniz.

Tüm gelişimleri anlık almak ister misiniz? >>> Derhal Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan yazı içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildi.

Sorumluluk Reddi Beyanı

KriptoFeed.com sitesinde yer alan haberler, yazılar, incelemeler, değerlendirmeler, yorumlar ve makaleler yatırım tavsiyesi amacına sahip değildir. KriptoFeed.com herhangi bir kripto paranın veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını veya ticaret yapılmasını önermez. KriptoFeed.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu yüzden KriptoFeed.com adresinde yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu