Kripto Para Haberleri

Binance Yeni Delist Haberlerini Duyurdu.

Kripto para borsası olan Binance, yeni haberleri bir bir duyurmaya devam ediyor. Pek çok coini listesine alarak çalışmalarına devam eden kripto para borsası yeni bir delist haberi ile daha gündeme geldi. İşte Binance yeni delist haberleri..

Binance Yeni Delist Haberleri

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak lanse edilen Binance marjin işlemlerden bazı kripto paraları delist ediyor. Bu kripto paralar şu şekilde:

  • JASMY/BTC
  • AMP/BTC
  • STMX/BTC

Bunun gibi farklı kripto paraları delist eden borsanın marjin işlemleri ile ilgili olarak yaptığı atılımlar son hızı ile devam ediyor. Marjin işlemlerden delist olan kripto paralar aslına bakarsanız uzun vadede borsadan da delist olabilir. Bu duruma hazırlıklı olmak gerekir.

Binance Yeni Delist Haberlerini Duyurdu.
Delist Haberlerini Duyurdu.

Binance İsolated Marjin Delistleri ile Gündemde

Binance yeni delist haberleri kapsamında özellikle isolated marjin konusunda pek çok kripto parayı delist ediyor. Bu kapsamda Cross Marjin’den de silme işlemi yapılacak olan bu kripto paralar ile birlikte pek çok konuda detaylı bir adım atılması mümkün. Özellikle düşük likidite vb. farklı konularda işlemler yapan kripto para borsasının milyonlarca üyesi ve kullanıcı bulunuyor. Tüm bu süreçte ise genel olarak alım ve satım çiftlerinin listeden çıkartılması ile başlayan süreçte pek çok şey gündeme bomba gibi düşüyor. Piyasa koşulları ile birlikte Bitcoin hacminin giderek düşmesi sonucunda bu tür kararların alınması da karşımıza çıkan en önemli sonuçlardır. Bakalım ilerleyen süreçlerde bu tür kripto paraların akıbeti ne olacak?

Tüm gelişimleri anlık almak ister misiniz? >>> Derhal Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan yazı içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildi

Sorumluluk Reddi Beyanı

KriptoFeed.com sitesinde yer alan haberler, yazılar, incelemeler, değerlendirmeler, yorumlar ve makaleler yatırım tavsiyesi amacına sahip değildir. KriptoFeed.com herhangi bir kripto paranın veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını veya ticaret yapılmasını önermez. KriptoFeed.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu yüzden KriptoFeed.com adresinde yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu