Kripto Para Haberleri

Binance, Bu Projeye Yatırım Yaptı!

Binance, kısa süre önce ölçeklenebilir blok zinciri projesine yatırım yaptığını açıkladı.

Kripto devi Binance’in risk sermayesi kolu Binance Labs, dün şirketin, kullanıcı güvenliğine odaklanan teknoloji odaklı bir blok zinciri şirketi olan Aptos Labs’a stratejik yatırımını artırdığını duyurdu.

Aptos Labs, altyapı geliştirme için bu fonları kullanmayı hedefliyor. Şirket ayrıca finansman yoluyla ekibini genişletmeyi planlıyor. Mart 2022’de Binance Labs, Aptos Labs’e ilk yatırım turunu duyurmuştu.

Binance Labs, şirketin blok zinciri ekosisteminde altyapı inşasını güçlendirmeye kararlı olduğunu belirtti.

Aptos Labs, ekibini genişletmeyi ve toplanan fonlarla 1. katman altyapısının gelişimini desteklemeyi dört gözle bekliyor. Ayrıca Aptos Labs, topluluğun büyümesine yardımcı olmak için ekosistem girişimleri ve araçları geliştirecek.

Aptos CEO’su Mo Shaikh şunları söyledi:

Aptos, doğası gereği, ana akım Web 3.0’ın benimsenmesiyle ilgili günümüzün temel zorluklarını ele almak için tasarlandı. Amacımız, önce insan kullanılabilirliği için tasarlanmış, yükseltme ve gelişme için tasarlanmış esnek, modüler bir mimari aracılığıyla en performanslı, üretime hazır blok zinciri sunmaktır.

Binance Labs ekibinin devam eden stratejik desteği, mevcut tüketici zorluklarını ve gelecekte ortaya çıkacak zorlukları çözen yeni nesil uygulamalar oluşturmak için ekosistemimizi daha da güçlendirmemize yardımcı oluyor.

Binance Blok Zinciri Ekosistemi

Blok zinciri teknolojisinin benimsenmesi son birkaç yılda arttı. Finanstan ikili ticarete, dünyanın dört bir yanındaki şirketler, şeffaflığı artırmak için farklı sektörlerde blok zincir teknolojisini kullanmaya başladı.

Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He şunları söyledi:

Aptos ekibiyle yakın bir şekilde çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Binance’de her zaman blok zinciri teknolojisinin kitlelere fayda sağlama gücüne inandık. Bununla birlikte, altyapı inşası endüstride bir darboğaz olmaya devam ediyor. Aptos ekibinin teknolojik rekabet gücünün, Web 3.0 için yeni kullanım durumlarını desteklerken blok zinciri altyapısına daha fazla ölçeklenebilirlik getirebileceğine inanıyoruz.

Aptos, kullanıcı güvenliği ve deneyimi en yüksek önceliğe sahip olacak şekilde inşa edilmiştir. Başarılı araştırmacılar, yaratıcılar, inşaatçılar ve tasarımcılardan oluşan bir ekip tarafından kurulan yeni nesil kategoride bir katman-1 blok zinciridir. Aptos’un arkasındaki ekip, merkezi olmayan çözümlere adil ve sınırsız erişim sağlama taahhüdünü dikkate alıyor.

Bu yılın başlarında Binance Labs, Ultiverse’e yatırım yapacağını duyurdu.

Tüm gelişimleri anlık almak ister misiniz? >>> Derhal Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan yazı içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

KriptoFeed.com sitesinde yer alan haberler, yazılar, incelemeler, değerlendirmeler, yorumlar ve makaleler yatırım tavsiyesi amacına sahip değildir. KriptoFeed.com herhangi bir kripto paranın veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını veya ticaret yapılmasını önermez. KriptoFeed.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu yüzden KriptoFeed.com adresinde yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Emre Ünal

Ekonomi üzerine yüksek lisans yapan Emre, özel bir bankada departman sorumlusu olarak çalışmaktadır. Yıllardır finans sektörünün içindeyken sektörde devrim yaratan kripto paralar, kendisi için adeta hobi haline gelmiştir. Blockchain teknolojisini öğrendikten sonra deneyimlerini aktarmak için KriptoFeed sitesinde kendi uzmanlıklarını aktarmaktadır. Yurtdışındaki uzmanların yorumlarını takip edip yorumlamakla birlikte analizlerin açıklarını tespit etmekten zevk alır. Emre'nin yazılarında ele aldığı hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu