Kripto Para Haberleri

ABD şubat Ayı Enflasyon Verisi Açıklandı. Bitcoin..

ABD’de yaşanan gelişmeler Bitcoin nezdinde bir sürü yükselişin önünü açmış gibi görünüyor. Son olarak şubat ayı enflasyon verisini açıklayan ABD için kabus hızla devam ediyor. %6 üzerinde devam eden enflasyon ile birlikte Bitcoin’de bir anda yükselişe geçti. Bitcoin 25.000 $ seviyesini rahatça kırarak bir anda kendisini 26.500 $ seviyesinde buldu. İşte ABD şubat ayı enflasyon verisi ve sonrası yaşananlar..

ABD Şubat Ayı Enflasyon Verisi %6 Oldu

ABD banka iflasları ve yüksek enflasyon ile boğuşmaya devam ediyor.  FED ise ne yaparsa yapsın bu kötü duruma bir çare olamıyor. Sürekli artan enflasyon ile birlikte banka iflasları da sistemi oldukça kötü etkilemiş gibi duruyor. ABD şubat ayı enflasyon verisi ise bu sonuçları tetikleyecek cinsten.

ABD şubat Ayı Enflasyon Verisi Açıklandı. Bitcoin..
ABD şubat Ayı Enflasyon Verisi Açıklandı. Bitcoin..

Ekonomik olarak zor zamanlar geçiren Amerika Birleşik Devletleri, 2008 yılından beri ilk defa bu kadar zor günler yaşıyor. Art arda gelen destek ve koruma haberleri ise ekonominin kanayan yarasını kapatmaya yetmiyor. Bu kadar kötü günler geçiren ABD ise Bitcoin yatırımcıları için adeta sevinç kaynağı oldu. Çünkü buradaki paralarını çeken yatırımcılar bir anda BTC alımına başladı ve Bitcoin fiyatları 25.000 $ barajını rahatlıkla geçti.

Bitcoin 25.000 $ Barajını Kırmayı Başardı

ABD için kötü BTC için iyi olan haberlerin sayısı arttıkça Bitcoin fiyatı da yükselmeye başladı. Bu anlamda pek çok altcoin fiyatları da tavan yapmaya başladı. Giderek daha da yükselen hacimli alışlar akabinde ise BTC fiyatları 25.000 $ seviyesini zorlanmadan kırmayı başardı.

Tüm gelişimleri anlık almak ister misiniz? >>> Derhal Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan yazı içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildi.

Sorumluluk Reddi Beyanı

KriptoFeed.com sitesinde yer alan haberler, yazılar, incelemeler, değerlendirmeler, yorumlar ve makaleler yatırım tavsiyesi amacına sahip değildir. KriptoFeed.com herhangi bir kripto paranın veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını veya ticaret yapılmasını önermez. KriptoFeed.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu yüzden KriptoFeed.com adresinde yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu